chiffons بازار اقتصادی خبرنگار مازندران

chiffons: بازار اقتصادی خبرنگار مازندران قیمت بازار هتل اتاق

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ با تایید نکردن برجام در حال آخر دادن به اعتبار آمریکا است / هیلاری کلینتون

وزیر امور خارجه آمریکا گفت: خبر تایید نکردن توافق هسته ای از سوی ترامپ جهت دنیا بدقولی آمریکا است. 

ترامپ با تایید نکردن برجام در حال آخر دادن به اعتبار آمریکا است / هیلاری کلینتون

هیلاری کلینتون: ترامپ با تایید نکردن برجام در حال آخر دادن به اعتبار آمریکا است

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه آمریکا گفت: خبر تایید نکردن توافق هسته ای از سوی ترامپ جهت دنیا بدقولی آمریکا هست.

به گزارش سی ان ان، هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه سابق آمریکا در گفتگو با سی ان ان گفت در صورتیکه ترامپ تبعیت کشور عزیزمان ایران از توافق هسته ای را تایید نکند این خبر را به دنیا ارسال می کند که آمریکا به قول خود عمل نمی کند.

ترامپ با تایید نکردن برجام در حال آخر دادن به اعتبار آمریکا است / هیلاری کلینتون

هیلاری کلینتون در پاسخ به سئوال فرید زکریا مجری برنامه جی پی اس «سی ان ان» که پرسید، دونالد ترامپ می خواهد سیاست جدیدی راجع به کشور عزیزمان ایران در پیش گیرد و توافق هسته ای از برخورد با کارهایی که کشور عزیزمان ایران صورت می دهد مانند واکنش‌ها منطقه ای و موشک بالستیک مانع نشود. عقیده کلی در اینجا فشار زیاد به کشور عزیزمان ایران است و گفته می شود سیاست دولت اوباما اشتباه بود. شما چه فکر می کنید؟ گفت من فکر می کنم این بسیار خطرناک است.

من فکر می کنم وی از تایید نکردن تبعیت (از توافق ) حرف می زند و این تا جایی که می دانم علی رغم توصیه حتی افراد در داخل دولتش و همچنین حرف های بسیاری از افراد در خارج از دولت است و این به دلایل متفاوت خبر اشتباه ارسال می کند. نخست این که این کار به جهانیان می گوید آمریکا به قول خود عمل نمی کند. حتی با وجود نبودن شواهد راجع به عمل نکردن کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای ، این مدیر جمهور می خواهد آن را ترک کند. ما روسای جمهور مختلفی داشتیم و من فکر می کنم این مدیر جمهور در حال آخر دادن به جایگاه اعتماد و اعتبار آمریکا در مذاکره است که باید حفظ شود.

وزیر امور خارجه آمریکا گفت: خبر تایید نکردن توافق هسته ای از سوی ترامپ جهت دنیا بدقولی آمریکا است. 

وی در ادامه افزود این اقدام به کشور عزیزمان ایران دست برتر می دهد. اگر کشور عزیزمان ایران در حال تبعیت (از توافق) است که همه شواهد این را نشان می دهد، در این صورت، در تلاش جهت منزوی کردن راجع به هر مسئله ای، کشور عزیزمان ایران به عنوان طرف به ناحق آسیب دیده در کانون توجه قرار می گیرد. این کار باعث می شود ما احمقانه و کوچک به نظر برسیم و به نفع کشور عزیزمان ایران بازی کنیم.

وی تاکید کرد توصیه سوم این است که این توافق هسته ای جهت این بود که برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران متوقف شود که این کار انجام شد. این به معنای آن نیست که کشور عزیزمان ایران در حال انجام رفتارهای بد دیگری نیست. این مسئله ای است که ما همواره می دانستیم. من مذاکره راجع به توافق کشور عزیزمان ایران را شروع کردم. من به عنوان وزیر امور خارجه تحریم شورای امنیت را بدست آوردم. من می دانم که کشور عزیزمان ایران در حال بازی تهاجمی و تضعیف منافع ما و منافع منطقه هست. هیچ بحثی در این زمینه نیست. ما آیا باید بخواهیم در دنیا دو چالش هسته ای همزمان مشمول بر کشور عزیزمان ایران و کره شمالی داشته باشیم.

ترامپ با تایید نکردن برجام در حال آخر دادن به اعتبار آمریکا است / هیلاری کلینتون

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | دونالد ترامپ | هیلاری کلینتون | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog