chiffons بازار اقتصادی خبرنگار مازندران

chiffons: بازار اقتصادی خبرنگار مازندران قیمت بازار هتل اتاق

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قائدی از عبدالرحمان بهتر است ، فاصله تا استقلال واقعی زیاد است

پیشکسوت کلوب استقلال گفت: دیگر وقت آن گذشته که تیم‌های باشگاهی ما فقط به فکر رسیدن به آسیا باشند. باید جهت موفقیت در آسیا برنامه ریزی داشته باشیم. 

قائدی از عبدالرحمان بهتر است ، فاصله تا استقلال واقعی زیاد است

فاصله تا استقلال واقعی زیاد است/ قائدی از عبدالرحمان بهتر است

عبارات مهم : برنامه

پیشکسوت کلوب استقلال گفت: دیگر وقت آن گذشته که تیم های باشگاهی ما فقط به فکر رسیدن به آسیا باشند. باید جهت موفقیت در آسیا برنامه ریزی داشته باشیم.

ستار همدانی در گفتگو با مهر اظهار داشت: حسن کار استقلال در هفته های اخیر این است که نوسان ندارد و تیم آرام آرام شکل می گیرد. این حرکت اصولی و منطقی نوید این را می دهد که در نیم فصل دوم شرایط خیلی بهتر از نیم فصل اول باشد. ادامه این مسیر به زودی آبی پوشان را به انسجام مورد نیاز می رساند.

قائدی از عبدالرحمان بهتر است ، فاصله تا استقلال واقعی زیاد است

وی افزود: البته این تیم تا استقلال واقعی شدن فاصله زیادی دارد و زحمات زیادی در تیم باید کشیده شود تا به مرحله ای برسد که بتوان گفت به استقلال واقعی نزدیک شده است هست. شفر تیم را به خوبی آنالیز کرده و نقاط ضعف و قوت آن را شناسایی کرده و به درستی جهت برطرف کردن نقاط ضعف اقدام کرده است.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دیدار این تیم برابر ایرانجوان بیان داشت: این تیم به خودی خود به علت حضور در لیگ دسته اول یک لول از استقلال و دیگر تیم های لیگ برتری پایین تر است و در همان مسابقه های لیگ یک هم شرایط مناسبی ندارد. ولی از آنجایی که جام حذفی جام شگفتی هاست، هیچ تیمی را در این مسابقه های نباید دست کم گرفت. استقلال هم این حق را ندارد حتی جهت یک لحظه ایرانجوان را دست کم بگیرد. چون در این صورت قطعا تاوان سنگینی بعد می دهد.

پیشکسوت کلوب استقلال گفت: دیگر وقت آن گذشته که تیم‌های باشگاهی ما فقط به فکر رسیدن به آسیا باشند. باید جهت موفقیت در آسیا برنامه ریزی داشته باشیم. 

همدانی گفت: من لیگ یک را خیلی جدی دنبال می کنم و از تیم ایرانجوان آشنایی خوبی دارم. هرچند شرایط مناسبی در جدول رده بندی ندارد ولی تیمی خوش ساختار و منسجم است و از بازیکنان سرعتی خوبی در خط حمله سود می برد. ضمن این که از ضربات ایستگاهی هم خیلی خوب استفاده می کند.

نظر مدافع پیشین آبی ها را در خصوص مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا و حضور استقلال در سخت ترین گروه ممکن جویا شدیم که اودر پاسخ گفت: دوره آن گذشته که نشانه ما کسب سهمیه آسیا و حضور در لیگ قهرمانان باشیم. نمی گویم در آسیا زنگ تفریح هستیم ولی واقعیت این است که سالهاست کلوب های ما در آسیا حرفی جهت گفتن ندارند. عالی ترین تیم های ما که استقلال و پرسپولیس باشند به بدترین شکل ممکن اسیر تیم های عربی حاشیه خلیج فارس شدند. هنگامی که استقلال و پرسپولیس برابر این تیم ها اینطور کم بیاورند از دیگر تیم ها چه انتظاری می رود؟

همدانی گفت: عمده مسئله فوتبال کشور عزیزمان ایران این است که برنامه ریزی ندارد. ما جهت حضور در آسیا هیچ برنامه مدونی نداریم و نشانه کلوب های ما فقط و فقط کسب سهمیه و حضور در این مسابقه های هست. مدیران ما حاشیه امنیت ندارند و ضمانتی جهت حضور بلند مدت بر کرسی مدیریتی ندارند. بعنوان مثال همین آقای افتخاری اگر می دانست ۱۰ سال مدیر این کلوب است و نتیجه گیری هم خللی در این مدیریت وارد نمی کند قطعا خیلی اصولی تر و بهتر برنامه ریزی می کرد.

قائدی از عبدالرحمان بهتر است ، فاصله تا استقلال واقعی زیاد است

کاپیتان پیشین آبی ها گفت: شاید خیلی ها بگویند تیم های ثروتمند عربی با پول بازیکنانی مثل خربین، عبدالرحمان، سومه و… را دارند و کلوب های ما نمی توانند چنین بازیکنانی بخرند. ولی من می گویم با برنامه ریزی بهتر می شود از همین داشته ها خیلی بهتر استفاده کرد. به عنوان نمونه مگر همین استقلال بازیکنان کوچکی دارد؟ آیا بازیکنانی با کیفیت سید حسین حسینی، سید مجید حسینی، امید ابراهیمی، امید نورافکن، جباروف و دیگران کم کیفیت هستند؟ کدام تیم درجه یک آسیایی را سراغ دارید که آرزوی داشتن بازیکنی مثل جباروف را نداشته باشد؟ به عنوان نمونه به همین مهدی قائدی نگاه کنید، آیا اگر این بازیکن مدیریت شود و خوب از او استفاده شود بهتر از خیلی از ستاره های آسیایی نیست؟ به نظر من که حتی از عبدالرحمن هم بهتر هست. ولی متاسفانه فوتبال ما به علت همین سوء مدیریت ها حتی استفاده از داشته های خود را هم بلد نیست.

ملی پوش سابق فوتبال کشورمان تاکید کرد: هرچند واقعیت این است که روی کاغذ شانس زیادی جهت نماینده های کشورمان در آسیا نباید قائل بود و شاید در عالی ترین شرایط فقط بتوانیم از گروه افزایش کنیم، ولی باز هم ما وظیفه داریم که جهت فوتبال کشورمان و همه نماینده های خود در آسیا آرزوی موفقیت نماییم.

پیشکسوت کلوب استقلال گفت: دیگر وقت آن گذشته که تیم‌های باشگاهی ما فقط به فکر رسیدن به آسیا باشند. باید جهت موفقیت در آسیا برنامه ریزی داشته باشیم. 

واژه های کلیدی: برنامه | فوتبال | مسابقه | استفاده | استقلال | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog